Archive for Nabídka

KOMUNITY A SÍTĚ

Nabídka on February 25th, 2010 No Comments

Nekonečná síla, energie a tvořivost se nachází v oceánu talentů, které čekají na propojení a nasměřování. Každý váš produkt, značka a úsilí může být podpořeno komunitami a sítěmi. Naskočíte na vlnu?

ŘÍZENÍ VIRTUÁLNÍCH TÝMŮ

Nabídka on February 25th, 2010 No Comments

Řídíte neviditelné vztahy, které probíhají rychlostí světla. Máte na starosti lidi, které nevidíte; procesy, které probíhají online; projekty, které vznikají ve virtuální tmě. Dokážete ale správně řídit virtuální týmy a síťovou spolupráci?

E-KOMUNIKACE

Nabídka on February 25th, 2010 No Comments

Pravidla sdělování a přijímání se mění. Možnosti komunikace se rozšiřují, rychlost se zvětšuje a vše je náhle tak virtuální. Umíme ale skutečně komunikovat a spolupracovat elektronickými nástroji?

ŠKOLY A SÍŤOVÁ GENERACE

Nabídka on February 25th, 2010 No Comments

Učíme žáky a studenty, kteří žijí novými hodnotami a ve virtuálních světech sítí, které nám jsou skryté. Víme, kde si naše děti “hrají”? Víme, co jim to dává a jaká jsou omezení či nebezpečí tohoto světa? Dokážeme tento svět využít jako pedagogové?

E-LEARNING A TUTOROVÁNÍ

Nabídka on February 24th, 2010 No Comments

Software nám pomáhá být více lidmi. Pouze lidé ale dokáží naučit počítače učit studenty – a studenty učit se s počítači. Síťoví učitelé a online studenti: toto je mnohem víc, než škola hrou! Dokážeme při učení udělat krok do elektronického neznáma?